- UniMachines
- ›
- Guillotine olló
- ›
- Mechanikus guillotine olló
- ›
- Mechanikus guillotine olló CBC
- ›
- Mechanikus guillotine olló CBC 2000/4
Mechanikus guillotine nyíró CBC 2000/4
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Svájc |
| terület | Thurgau |
| Gyártási év | 1970 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Max. vágási hossz | 2030 mm |
| Maximális vágási vastagsága a fémlemez | 4 mm |
| Maximális száma löket percenként (automatikus munka) | 50 1/min |
| Teljes teljesítmény igény | 7.5 kW |
| Gép magassága | 1800 mm |
| Gép hossza | 2600 mm |
| Gép szélessége | 2300 mm |
| A gép súlya | 1.8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Kézi vezérlés | |
| Foot vezérlés | |













































