- UniMachines
- ›
- Guillotine olló
- ›
- Mechanikus guillotine olló
- ›
- Mechanikus guillotine olló CMLL
- ›
- Mechanikus guillotine olló CMLL C 2
Mechanikus guillotine nyíró CMLL C 2
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| terület | Varese |
| Gyártási év | 1987 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Max. vágási hossz | 2050 mm |
| Maximális vágási vastagsága a fémlemez | 8 mm |
| Torok mélység | 200 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 11 kW |
| A gép súlya | 5.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |










































