- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- NC hidraulikus élhajlító
- ›
- NC hidraulikus élhajlító BEYELER
- ›
- NC hidraulikus élhajlító BEYELER EURO 65/2550
NC hidraulikus élhajlító BEYELER EURO 65/2550
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 1994 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 65 t |
| Maximális hossza a csúszka löket | 165 mm |
| Szélessége az alsó asztal | 890 mm |
| Közötti távolság keretek | 2050 mm |
| Torok mélység | 255 mm |
| Maximális megközelítési sebesség | 85 mm/s |
| Maximális hajlítási sebesség | 7 mm/s |
| Maximális hozamot sebesség | 45 mm/s |
| Teljesítmény igény | 4 kW |
| Gép magassága | 2240 mm |
| Gép hossza | 2700 mm |
| Gép szélessége | 1300 mm |
| A gép súlya | 4.7 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Műszaki dokumentáció | |



















































