- UniMachines
- ›
- Guillotine olló
- ›
- NC hidraulikus guillotine olló
- ›
- NC hidraulikus guillotine olló Jiangsu
- ›
- NC hidraulikus guillotine olló Jiangsu QC11Y-16x2500
NC hidraulikus guillotine olló Jiangsu QC11Y-16x2500
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2014 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Max. vágási hossz | 2500 mm |
| Maximális vágási vastagsága a fémlemez | 16 mm |
| Maximum vágási szög | 2.5 st |
| Olajtartály kapacitás | 63 l |
| Teljes teljesítmény igény | 22 kW |
| Üzemi nyomás a hidraulikus rendszer | 31.5 MPa |
Berendezés | |
|---|---|
| NC vezérlés | |
| Műszaki dokumentáció | |






























































