- UniMachines
- ›
- Guillotine olló
- ›
- NC hidraulikus guillotine olló
- ›
- NC hidraulikus guillotine olló Safan
- ›
- NC hidraulikus guillotine olló Safan HVR 310-8 TS
NC hidraulikus guillotine olló Safan HVR 310-8 TS
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 1999 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Max. vágási hossz | 3100 mm |
| Maximális vágási vastagsága a fémlemez | 8 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 15 kW |
| A gép súlya | 9.2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| CNC Safan | |
| Műszaki dokumentáció | |
















































