- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Nehéz eszterga
- ›
- Nehéz eszterga KRAMATORSK
- ›
- Nehéz eszterga KRAMATORSK 1A660 PF2 (1250x10000)
Nehéz eszterga KRAMATORSK 1A660 PF2 (1250x10000)
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Ukrajna |
| Gyártási év | 1992 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 145340357 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 10000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 1250 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 900 mm |
| Munkadarab súlya központok között (max) | 25000 t |
| Minimális fordulatszám az orsó | 1.6 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 200 1/min |
| Száma takarmány árak | 12 db |
| Teljes teljesítmény igény | 90 kW |
| Hossza eszterga | 14800 mm |
| Szélessége eszterga | 2400 mm |
| Magassága eszterga | 2070 mm |
| Tömege eszterga | 46.4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Műszaki dokumentáció | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)
-5-s.jpg)







































