Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| terület | Treviso |
| Gyártási év | 1983 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | MACC.00010 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 6000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 410 mm |
| Orsófurat | 110 mm |
| Power of orsó | 18 kW |
| Tömege eszterga | 8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| 3 pofás tokmány | |
| Steady többi | |
| Szerszám poszt grinder (külső) | |
| Hűtőrendszer | |
| Műszaki dokumentáció | |
















































