Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 1959 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 6000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 1600 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 1300 mm |
| Orsófurat | 105 mm |
| Munkadarab súlya központok között (max) | 16 t |
| Száma a fordulatszám az orsó | 24 db |
| Minimális fordulatszám az orsó | 0.85 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 224 1/min |
| Teljes teljesítmény igény | 40 kW |
Berendezés | |
|---|---|
| Műszaki dokumentáció | |












































