Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Mazowieckie |
| Gyártási év | 1960 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 10000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 2000 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 1450 mm |
| Turning átmérő rés | 2000 mm |
| Power of orsó | 72 kW |
| Hossza eszterga | 16000 mm |
| Szélessége eszterga | 3000 mm |
| Magassága eszterga | 2500 mm |
| Tömege eszterga | 52 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Gyors takarmány | |
| Steady többi | |
| Követő többi | |
| További kocsi egy eszköz poszt | |




















































