- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Nehéz eszterga
- ›
- Nehéz eszterga VDF WOHLENBERG
- ›
- Nehéz eszterga VDF WOHLENBERG V 1250 B
Nehéz eszterga VDF WOHLENBERG V 1250 B
| Nettó ár | Kérdez› |
| A cég neve |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Cím | Transito 21 |
| City | Babberich |
| Irányítószám | 6909 DA |
| Ország | Hollandia |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategória | Eszterga VDF WOHLENBERG › |
| Gyártó | VDF WOHLENBERG › |
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| Gyártási év | 1968 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 6000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 1250 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 1005 mm |
| Orsófurat | 82 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| 4 pofás tokmány | |














































