Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 1962 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 2728 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 6300 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 3500 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 2550 mm |
| Munkadarab súlya elérte az egyensúlyi (max) | 20 t |
| Teljes teljesítmény igény | 28 kW |
| Hossza eszterga | 6300 mm |
| Tömege eszterga | 85 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |















































