Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2003 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális átmérője a cső | 42 mm |
| Maximális vastagsága a cső fal | 2.5 mm |
| Maximális hajlítási sugár | 120 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| Műszaki dokumentáció | |

















































