- UniMachines
- ›
- Vadászat
- ›
- Non-tüske vadászat
- ›
- Non-tüske vadászat WEIPERT
- ›
- Non-tüske vadászat WEIPERT RBM
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 2015 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Felhasználatlan |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Minimális átmérője a cső | 1 mm |
| Maximális átmérője a cső | 32 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 0.75 kW |
| Gép magassága | 660 mm |
| Gép hossza | 550 mm |
| Gép szélessége | 1350 mm |
| A gép súlya | 0.185 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |











































