- UniMachines
- ›
- Fúrógépek
- ›
- Oszlop fúrógépek
- ›
- Oszlop fúrógépek ALZMETALL
- ›
- Oszlop fúrógépek ALZMETALL AB 3 ESV
Oszlop fúrógép ALZMETALL AB 3 ESV
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Nordrhein-Westfalen |
| Gyártási év | 1985 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fúrási átmérő acélban | 32 mm |
| Maximális fúrási átmérő könnyűfémek | 40 mm |
| Maximum orsó utazási | 150 mm |
| Torok mélysége (távolság az orsó tengelye a keret) | 290 mm |
| Maximális távolság az orsó az asztalra | 550 mm |
| Maximális távolság az orsó a bázis | 800 mm |
| Száma előtolással az orsó | 3 db |
| Minimális előtolás az orsó | 0.1 mm/s |
| Maximális előtolás az orsó | 0.3 mm/s |
| Tengelyek száma | 1 db |
| Minimális fordulatszám az orsó | 65 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 1750 1/min |
| Szélessége munkaasztal | 400 mm |
| Hossza a bázis | 500 mm |
| Gép magassága | 1900 mm |
| Gép hossza | 900 mm |
| Gép szélessége | 700 mm |
| A gép súlya | 0.55 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Belt továbbítása az orsó meghajtó | |
| Automatikus Utazás a penna | |
| Munkaasztal körül forog az oszlop | |
| Self-központosító tokmány | |
| Tapping fej | |
| Világítás | |











































