- UniMachines
- ›
- Fúrógépek
- ›
- Oszlop fúrógépek
- ›
- Oszlop fúrógépek IXION
- ›
- Oszlop fúrógépek IXION BS 30 AV STG
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| Gyártási év | 1982 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fúrási átmérő acélban | 30 mm |
| Maximális fúrási átmérő könnyűfémek | 38 mm |
| Maximum orsó utazási | 145 mm |
| Száma előtolással az orsó | 3 db |
| Minimális előtolás az orsó | 0.1 mm/s |
| Maximális előtolás az orsó | 0.3 mm/s |
| Tengelyek száma | 1 db |
| Száma rotációs sebességet az orsó | 1 db |
| Minimális fordulatszám az orsó | 160 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 2800 1/min |
| Hossza munkaasztal | 550 mm |
| Szélessége munkaasztal | 400 mm |
| Power of orsó meghajtó | 2 kW |
| Teljes teljesítmény igény | 2.5 kW |
| Gép magassága | 1950 mm |
| Gép hossza | 1000 mm |
| Gép szélessége | 700 mm |
| A gép súlya | 0.3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Belt továbbítása az orsó meghajtó | |
| Automatikus Utazás a penna | |
| Self-központosító tokmány | |
| Központi kenés | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Világítás | |
| Műszaki dokumentáció | |
| CE nyilatkozat | |












































