Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Spanyolország |
| Gyártási év | 2015 |
| Szavatosság | Garancia 12 hónapig |
| Műszaki állapot | Felhasználatlan |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Részletfizetés |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 1 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 500 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 324 mm |
| Turning átmérő rés | 740 mm |
| Orsófurat | 60 mm |
| Power of orsó | 5.6 kW |
| Hossza eszterga | 2.3 mm |
| Szélessége eszterga | 1.1 mm |
| Magassága eszterga | 1.3 mm |
| Tömege eszterga | 0.0019 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Edzett vezetések | |
| Gyors takarmány | |
| 3 pofás tokmány | |
| 4 pofás tokmány | |
| Hidraulikus tokmány | |
| Steady többi | |
| Követő többi | |
| Szerszám poszt grinder (külső) | |
| Szerszám poszt grinder (belső) | |
| 4-utas eszköz poszt | |
| Műszaki dokumentáció | |
| CE nyilatkozat | |









































