- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Pad eszterga
- ›
- Pad eszterga SAUPE + SOHN
- ›
- Pad eszterga SAUPE + SOHN DLZ 180 x 450
Pad eszterga SAUPE + SOHN DLZ 180 x 450
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Sachsen |
| Gyártási év | 1992 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 450 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 180 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 120 mm |
| Orsófurat | 20 mm |
| Minimális fordulatszám az orsó | 125 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 2000 1/min |
| Hossza eszterga | 1060 mm |
| Szélessége eszterga | 580 mm |
| Magassága eszterga | 330 mm |
| Tömege eszterga | 0.16 t |
Berendezés | |
|---|---|
| 3 pofás tokmány | |
| Jártasság a szálak | |
| Műszaki dokumentáció | |










































