Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| Gyártási év | 1991 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fúrási átmérő acélban | 20 mm |
| Maximum orsó utazási | 100 mm |
| Torok mélysége (távolság az orsó tengelye a keret) | 200 mm |
| Száma rotációs sebességet az orsó | 1 db |
| Minimális fordulatszám az orsó | 220 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 3800 1/min |
| Power of orsó meghajtó | 0.7 kW |
| Teljes teljesítmény igény | 1 kW |
| A gép súlya | 0.12 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |
| Belt továbbítása az orsó meghajtó | |
| Self-központosító tokmány | |
| Központi kenés | |
| Műszaki dokumentáció | |
| CE nyilatkozat | |












































