- UniMachines
- ›
- Hegesztő gépek
- ›
- Ponthegesztő gépek
- ›
- Ponthegesztő gépek INVERSPOTTER
- ›
- Ponthegesztő gépek INVERSPOTTER 12000 TELWIN
Ponthegesztő gép INVERSPOTTER 12000 TELWIN
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2000 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Névleges teljesítmény | 75 kVA |
| Főoldal jelenlegi védelmi | 11000 A |
| Gép magassága | 1100 mm |
| Gép hossza | 900 mm |
| Gép szélessége | 600 mm |
| A gép súlya | 0.17 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Műszaki dokumentáció | |













































