- UniMachines
- ›
- Marógépek
- ›
- Portál marógépek
- ›
- Portál marógépek FOREST LINE
- ›
- Portál marógépek FOREST LINE FLP 2200
Portál marógép FOREST LINE FLP 2200
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| Gyártási év | 1999 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 9300 mm |
| Szélessége munkaasztal | 2200 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 120 kW |
| Gép magassága | 5000 mm |
| Gép hossza | 21500 mm |
| Gép szélessége | 8500 mm |
| A gép súlya | 80 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |





















































