- UniMachines
- ›
- Vadászat
- ›
- Idomhajlítók
- ›
- Idomhajlítók PBT INDUMASCH
- ›
- Idomhajlítók PBT INDUMASCH 25 PC 200
Profil hajlító gép PBT INDUMASCH 25 PC 200
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Gelderland |
| Gyártási év | 2004 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Tekercsek száma | 3 db |
| Száma vezérelt tekercsek | 3 db |
| Gép magassága | 140 mm |
| Gép hossza | 1600 mm |
| Gép szélessége | 1200 mm |
| A gép súlya | 1.4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| CNC vezérlés | |
| Hidraulikus hajtás | |





















































