- UniMachines
- ›
- Fúrógépek
- ›
- Radiál fúrógépek
- ›
- Radiál fúrógépek CSEPEL
- ›
- Radiál fúrógépek CSEPEL RF 50/1600
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| Gyártási év | 1994 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fúrási átmérő acélban | 50 mm |
| Maximális fúrási átmérő könnyűfémek | 63 mm |
| Maximális megközelíthető (maximális távolság az orsó tengelye a oszlop) | 1600 mm |
| Maximális távolság az orsó a bázis | 1420 mm |
| Minimális fordulatszám az orsó | 45 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 2000 1/min |
| Power of orsó meghajtó | 4 kW |
| A gép súlya | 3.2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Box asztal (köbös asztal) | |









































