- UniMachines
- ›
- Fúrógépek
- ›
- Radiál fúrógépek
- ›
- Radiál fúrógépek LODIFLEX
- ›
- Radiál fúrógépek LODIFLEX ITALIEN F.50
Radiális fúrógép LODIFLEX ITALIEN F.50
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Ukrajna |
| terület | Київська область |
| Gyártási év | 1985 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Minimális fordulatszám az orsó | 47 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 2120 1/min |
| Gép magassága | 590 mm |
| Gép hossza | 790 mm |
| Gép szélessége | 590 mm |
| A gép súlya | 3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |











































