- UniMachines
- ›
- Fúrógépek
- ›
- Radiál fúrógépek
- ›
- Radiál fúrógépek RICHMOND
- ›
- Radiál fúrógépek RICHMOND CNC 50-3X
Radiális fúrógép RICHMOND CNC 50-3X
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Egyesült Királyság |
| terület | Leicestershire |
| Gyártási év | 1986 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális megközelíthető (maximális távolság az orsó tengelye a oszlop) | 813 mm |
| Hossza a bázis | 2743 mm |
| A talp szélessége | 914 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 7.5 kW |
| Gép magassága | 2640 mm |
| Gép hossza | 2740 mm |
| Gép szélessége | 2690 mm |
| A gép súlya | 6.4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC O-M | |
| CNC vezérlés | |















































