Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Středočeský kraj |
| Gyártási év | 1989 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | A nyugta |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fúrási átmérő acélban | 50 mm |
| Minimális REACH (minimális távolság az orsó tengelye az oszlop) | 1628 mm |
| Maximális előtolás az orsó | 0.056 mm/s |
| Tengelyek száma | 1 db |
| Minimális fordulatszám az orsó | 2000 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 2.5 1/min |
| Gép magassága | 3430 mm |
| Gép hossza | 2665 mm |
| Gép szélessége | 1030 mm |
| A gép súlya | 4.7 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Mechanikus továbbítása az orsó meghajtó | |
| Automatikus Utazás a penna | |
| Elektromechanikus Utazás a kar az oszlop | |
| Dönthető doboz asztali | |
| Lapos gépsatu | |
| Szögletes gépsatu | |
| Csökkentése hüvelyek orsó | |
| Központi kenés | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Világítás | |
| Műszaki dokumentáció | |

















































