Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 1996 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fúrási átmérő acélban | 50 mm |
| Maximális hossza a kar takarmány az oszlop | 580 mm |
| Maximális megközelíthető (maximális távolság az orsó tengelye a oszlop) | 1600 mm |
| Minimális távolság orsó orr, hogy az alap | 320 mm |
| Maximális távolság az orsó a bázis | 1220 mm |
| Minimális fordulatszám az orsó | 25 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 2000 1/min |
| Power of orsó meghajtó | 4 kW |
| Teljes teljesítmény igény | 6.5 kW |
| Gép magassága | 2700 mm |
| Gép hossza | 2500 mm |
| Gép szélessége | 1100 mm |
| A gép súlya | 3.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Folyékony hűtőrendszer | |










































