- UniMachines
- ›
- Fúrógépek
- ›
- Radiál fúrógépek
- ›
- Radiál fúrógépek WEYRAUCH
- ›
- Radiál fúrógépek WEYRAUCH RB-B 1250
Radiális fúrógép WEYRAUCH RB-B 1250
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| Gyártási év | 1980 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 070819 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza a kar | 1250 mm |
| Minimális előtolás az orsó | 0.05 mm/s |
| Maximális előtolás az orsó | 1 mm/s |
| Minimális fordulatszám az orsó | 24 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 1400 1/min |
| Teljes teljesítmény igény | 7.5 kW |
| A gép súlya | 4.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |











































