- UniMachines
- ›
- Fúrógépek
- ›
- Radiál fúrógépek
- ›
- Radiál fúrógépek WMW HECKERT
- ›
- Radiál fúrógépek WMW HECKERT BR 40/2x 1250
Radiális fúrógép WMW HECKERT BR 40/2x 1250
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 1985 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 5126 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximum unalmas átmérője | 60 mm |
| Hossza a kar | 1250 mm |
| Power of orsó meghajtó | 5 kW |
| Gép magassága | 2800 mm |
| Gép hossza | 2200 mm |
| Gép szélessége | 1000 mm |
| A gép súlya | 3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |










































