- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Felületi köszörűgépek
- ›
- Felületi köszörűgépek ABA ZB
- ›
- Felületi köszörűgépek ABA ZB PROFITLINE ZB 83 LC
Síkköszörű ABA ZB PROFITLINE ZB 83 LC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Sachsen |
| Gyártási év | 2003 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | A19722 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 600 mm |
| Szélessége munkaasztal | 300 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 350 kg |
| Power of orsó meghajtó | 7.5 kW |
| Átmérő új csiszolókorong | 400 mm |
| Maximális hossza őrlés (anélkül, hogy a csiszolókorong output) X-tengely | 1040 mm |
| Maximális szélessége őrlés (anélkül, hogy a csiszolókorong kimenet) Y-tengely | 500 mm |
| A gép súlya | 2.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |
| Automatikus megközelítése csiszolókorong | |
| Elektromágneses tokmány | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Hûtõfolyadék szűrőrendszer (papír) | |
| Műszaki dokumentáció | |













































