- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Felületi köszörűgépek
- ›
- Felületi köszörűgépek BLANCHARD
- ›
- Felületi köszörűgépek BLANCHARD MODEL 18
Síkköszörű BLANCHARD MODEL 18
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Florida |
| Gyártási év | 1984 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 914.4 mm |
| Szélessége munkaasztal | 914.4 mm |
| Maximális magassága őrölt munkadarabok (új csiszolókorong) | 304.8 mm |
| Power of orsó meghajtó | 18.7 kW |
| Maximális fordulatszám az orsó | 720 1/min |
| Átmérő új csiszolókorong | 457.2 mm |
| Maximális hossza őrlés (anélkül, hogy a csiszolókorong output) X-tengely | 990.6 mm |
| Maximális szélessége őrlés (anélkül, hogy a csiszolókorong kimenet) Y-tengely | 990.6 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































