- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Felületi köszörűgépek
- ›
- Felületi köszörűgépek EQUIPTOP
- ›
- Felületi köszörűgépek EQUIPTOP SPM-63PLC
Síkköszörű EQUIPTOP SPM-63PLC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Małopolskie |
| Gyártási év | 2019 |
| Szavatosság | Garancia 12 hónapig |
| Műszaki állapot | Felhasználatlan |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 600 mm |
| Szélessége munkaasztal | 300 mm |
| Maximális fordulatszám az orsó | 1450 1/min |
| Átmérő új csiszolókorong | 305 mm |
| Maximális átmérője csiszolókorong | 31.8 mm |
| Gép magassága | 1850 mm |
| Gép hossza | 1600 mm |
| Gép szélessége | 2700 mm |
| A gép súlya | 2290 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |
| Inverter | |
| Automatikus megközelítése csiszolókorong | |
| Elektromágneses tokmány | |
| Lemágnesezése a tokmány | |
| Kiegyensúlyozó gép statikus kiegyensúlyozás a csiszolókorong | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Hûtõfolyadék szűrőrendszer (papír) | |
| Központi kenés | |
| Világítás | |
| Műszaki dokumentáció | |
| CE nyilatkozat | |












































