- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Felületi köszörűgépek
- ›
- Felületi köszörűgépek GER
- ›
- Felületi köszörűgépek GER S-50/25 CNC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 1998 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 600 mm |
| Szélessége munkaasztal | 300 mm |
| Maximális magassága őrölt munkadarabok (új csiszolókorong) | 250 mm |
| Gép magassága | 1300 mm |
| Gép hossza | 2200 mm |
| Gép szélessége | 1950 mm |
| A gép súlya | 2.4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |












































