- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Felületi köszörűgépek
- ›
- Felületi köszörűgépek STANKOIMPORT
- ›
- Felületi köszörűgépek STANKOIMPORT 3 G 71
Síkköszörű STANKOIMPORT 3 G 71
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Sachsen |
| Gyártási év | 1970 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 630 mm |
| Szélessége munkaasztal | 200 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 4 kW |
| Maximális hossza őrlés (anélkül, hogy a csiszolókorong output) X-tengely | 800 mm |
| Maximális szélessége őrlés (anélkül, hogy a csiszolókorong kimenet) Y-tengely | 200 mm |
| Gép magassága | 1900 mm |
| Gép hossza | 1750 mm |
| Gép szélessége | 2000 mm |
| A gép súlya | 2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |












































