- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Felületi köszörűgépek
- ›
- Felületi köszörűgépek SWISHER
- ›
- Felületi köszörűgépek SWISHER MARK V
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Illinois |
| Gyártási év | 1971 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 190.5 mm |
| Szélessége munkaasztal | 190.5 mm |
| Maximális távolság az asztaltól, hogy az orsó tengelyére | 203.2 mm |
| Átmérő új csiszolókorong | 203.2 mm |
| Átmérőjű lyukat a csiszolókorong | 83.8 mm |
| Gép magassága | 1854.2 mm |
| Gép hossza | 889 mm |
| Gép szélessége | 1016 mm |
| A gép súlya | 0.680389 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Elektromágneses tokmány | |
| Forgó munkaasztal | |











































