- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Felületi köszörűgépek
- ›
- Felületi köszörűgépek ZIERSCH BALTRUSCH
- ›
- Felületi köszörűgépek ZIERSCH BALTRUSCH FS 8.30 CNC
Síkköszörű ZIERSCH BALTRUSCH FS 8.30 CNC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Baden-Württemberg |
| Gyártási év | 1990 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 800 mm |
| Szélessége munkaasztal | 300 mm |
| Power of orsó meghajtó | 9 kW |
| A gép súlya | 4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 810 GA 1 | |












































