- UniMachines
- ›
- Mechanikus prések
- ›
- Súrlódás csavar prések
- ›
- Súrlódás csavar prések REYER
- ›
- Súrlódás csavar prések REYER VS 400
Súrlódás csavar sajtó REYER VS 400
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Baden-Württemberg |
| Gyártási év | 1970 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Névleges nyomóerő | 25 t |
| Hossza munkaasztal | 400 mm |
| Szélessége munkaasztal | 450 mm |
| Hossza csúszka | 400 mm |
| Szélessége csúszka | 350 mm |
| Maximális hossza a csúszka löket | 300 mm |
| Maximális távolság az asztalról, hogy a csúszka | 400 mm |
| A gép súlya | 0.85 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |










































