- UniMachines
- ›
- Marógépek
- ›
- Fogaskerék hobbing gépek
- ›
- Fogaskerék hobbing gépek GLEASON-PFAUTER
- ›
- Fogaskerék hobbing gépek GLEASON-PFAUTER P 2001 - 3000 CNC
Sebességváltó hobbing gép GLEASON-PFAUTER P 2001 - 3000 CNC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Nordrhein-Westfalen |
| Gyártási év | 1984 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 1020-12370 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális modul | 36 mm |
| Minimális modul | 2 mm |
| Maximális átmérője fogaskerék | 3000 mm |
| Átmérő az asztal | 2500 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 125 kW |
| Gép magassága | 6900 mm |
| Gép hossza | 11200 mm |
| Gép szélessége | 5100 mm |
| A gép súlya | 73 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Folyékony hűtőrendszer | |














































