- UniMachines
- ›
- Marógépek
- ›
- Fogaskerék hobbing gépek
- ›
- Fogaskerék hobbing gépek KOLOMNA
- ›
- Fogaskerék hobbing gépek KOLOMNA KU 505
Sebességváltó hobbing gép KOLOMNA KU 505
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Ukrajna |
| Gyártási év | 1991 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Részletfizetés |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális modul | 25 mm |
| Maximális átmérője fogaskerék | 900 mm |
| Maximális asztal terhelés | 5000 kg |
| Maximális hossza a fogat a fogaskerék egyenes fogak | 4800 mm |
| A gép súlya | 35 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |










































