- UniMachines
- ›
- Marógépek
- ›
- Fogaskerék hobbing gépek
- ›
- Fogaskerék hobbing gépek MIKRON
- ›
- Fogaskerék hobbing gépek MIKRON A 33/1
Sebességváltó hobbing gép MIKRON A 33/1
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Baden-Württemberg |
| Gyártási év | 1985 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális modul | 2.5 mm |
| Maximális átmérője fogaskerék | 80 mm |
| Maximális átmérője maró | 63 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 10 kW |
| A gép súlya | 2.4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Folyékony hűtőrendszer | |










































