- UniMachines
- ›
- Marógépek
- ›
- Fogaskerék hobbing gépek
- ›
- Fogaskerék hobbing gépek MODUL
- ›
- Fogaskerék hobbing gépek MODUL ZFWZ 3150 x 30 I
Sebességváltó hobbing gép MODUL ZFWZ 3150 x 30 I
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Nordrhein-Westfalen |
| Gyártási év | 1979 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális modul | 30 mm |
| Minimális átmérője a fogaskerék | 500 mm |
| Maximális átmérője fogaskerék | 3150 mm |
| Átmérő az asztal | 2400 mm |
| Minimális távolság a munkaasztal tengely a maró tengely | 700 mm |
| Maximális távolság a munkaasztal tengely a maró tengely | 1900 mm |
| Maximális átmérője maró | 350 mm |
| Maximális hossza a maró | 440 mm |
| Maximum kocsi szög | 45 st |
| Gép magassága | 4820 mm |
| Gép hossza | 6785 mm |
| Gép szélessége | 5400 mm |
| A gép súlya | 65 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |











































