- UniMachines
- ›
- Marógépek
- ›
- Fogaskerék hobbing gépek
- ›
- Fogaskerék hobbing gépek WU-HAN
- ›
- Fogaskerék hobbing gépek WU-HAN W1J3J
Sebességváltó hobbing gép WU-HAN W1J3J
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Michigan |
| Gyártási év | 1975 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális modul | 15 mm |
| Maximális átmérője fogaskerék | 4572 mm |
| Átmérő az asztal | 1828.8 mm |
| A gép súlya | 27.2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Folyékony hűtőrendszer | |









































