- UniMachines
- ›
- Fűrészgépek
- ›
- Szalagfűrész gépek
- ›
- Szalagfűrész gépek BEHRINGER
- ›
- Szalagfűrész gépek BEHRINGER HBP 360A
Szalagfűrész gép BEHRINGER HBP 360A
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 1996 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximum tengely átmérő (vágott 90 fok) | 360 mm |
| Minimális sebessége szalagfűrész penge | 19 m/min |
| Maximális sebessége szalagfűrész penge | 130 m/min |
| Teljes teljesítmény igény | 7.5 kW |
| Gép magassága | 1930 mm |
| Gép szélessége | 2540 mm |
| Gép hossza | 2950 mm |
| A gép súlya | 3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Sima beállítása a fűrész szalag sebesség | |
| Sima beállítása a kar sebesség | |
| Hidraulikus hajtás a kar | |
| Arm vezetve az oszlopok | |
| Hidraulikus satu | |
| Automatikus anyagot adagoló | |
| Görgős szállítópálya | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Chip transporter | |
| Központi kenés | |














































