- UniMachines
- ›
- Fűrészgépek
- ›
- Szalagfűrész gépek
- ›
- Szalagfűrész gépek FORTE
- ›
- Szalagfűrész gépek FORTE F 250
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 1970 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 12793041 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximum tengely átmérő (vágott 90 fok) | 250 mm |
| Maximális sebessége szalagfűrész penge | 70 m/min |
| Teljes teljesítmény igény | 0.6 kW |
| Gép magassága | 1100 mm |
| Gép szélessége | 1900 mm |
| Gép hossza | 800 mm |
| A gép súlya | 0.375 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |










































