- UniMachines
- ›
- Fűrészgépek
- ›
- Szalagfűrész gépek
- ›
- Szalagfűrész gépek GROB
- ›
- Szalagfűrész gépek GROB 4 V-18
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Pennsylvania |
| Gyártási év | 1982 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | HB-20221 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Minimális sebessége szalagfűrész penge | 12.2 m/min |
| Maximális sebessége szalagfűrész penge | 1524 m/min |
| Gép magassága | 1828.8 mm |
| Gép szélessége | 1219.2 mm |
| Gép hossza | 1168.4 mm |
| A gép súlya | 0.453592 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Függőleges szalagfűrész | |









































