- UniMachines
- ›
- Fűrészgépek
- ›
- Szalagfűrész gépek
- ›
- Szalagfűrész gépek JAESPA
- ›
- Szalagfűrész gépek JAESPA W 220 DG
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Ukrajna |
| terület | Київська область |
| Gyártási év | 1988 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Minimális sebessége szalagfűrész penge | 30 m/min |
| Maximális sebessége szalagfűrész penge | 60 m/min |
| Teljes teljesítmény igény | 1.5 kW |
| Gép magassága | 1800 mm |
| Gép szélessége | 1900 mm |
| Gép hossza | 1000 mm |
| A gép súlya | 0.45 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Folyékony hűtőrendszer | |



















































