- UniMachines
- ›
- Fűrészgépek
- ›
- Szalagfűrész gépek
- ›
- Szalagfűrész gépek KASTO
- ›
- Szalagfűrész gépek KASTO 520 AU
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Egyesült Királyság |
| terület | Leicestershire |
| Gyártási év | 1990 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximum tengely átmérő (vágott 90 fok) | 520 mm |
| Minimális sebessége szalagfűrész penge | 20 m/min |
| Maximális sebessége szalagfűrész penge | 130 m/min |
| Teljes teljesítmény igény | 5.5 kW |
| Gép magassága | 2350 mm |
| Gép szélessége | 2200 mm |
| Gép hossza | 3400 mm |
| A gép súlya | 3.2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Görgős szállítópálya | |
| Folyékony hűtőrendszer | |










































