- UniMachines
- ›
- Fűrészgépek
- ›
- Szalagfűrész gépek
- ›
- Szalagfűrész gépek MÖSSNER REKORD
- ›
- Szalagfűrész gépek MÖSSNER REKORD SM 400
Szalagfűrész gép MÖSSNER REKORD SM 400
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| Gyártási év | 1959 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Minimális sebessége szalagfűrész penge | 18 m/min |
| Maximális sebessége szalagfűrész penge | 480 m/min |
| Teljes teljesítmény igény | 2 kW |
| A gép súlya | 0.35 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Függőleges szalagfűrész | |












































