- UniMachines
- ›
- Fűrészgépek
- ›
- Szalagfűrész gépek
- ›
- Szalagfűrész gépek PEDRAZZOLI
- ›
- Szalagfűrész gépek PEDRAZZOLI SUPER BROWN 300 DV
Szalagfűrész gép PEDRAZZOLI Super Brown 300 DV
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| Gyártási év | 1985 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 14731 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Teljes teljesítmény igény | 3.5 kW |
| Gép magassága | 2100 mm |
| Gép szélessége | 1200 mm |
| Gép hossza | 6000 mm |
| A gép súlya | 0.65 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |



















































