- UniMachines
- ›
- Fűrészgépek
- ›
- Szalagfűrész gépek
- ›
- Szalagfűrész gépek PILOUS
- ›
- Szalagfűrész gépek PILOUS ARG 250
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2014 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 6102 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Gép magassága | 1850 mm |
| Gép szélessége | 1550 mm |
| Gép hossza | 2050 mm |
| A gép súlya | 0.23 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |
















































