- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Szemben eszterga
- ›
- Szemben eszterga TOS Kurim
- ›
- Szemben eszterga TOS Kurim SU 50/1500
Szemben eszterga TOS Kurim SU 50/1500
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| Gyártási év | 2025 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 251381 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Legnagyobb elfordulási átmérő | 500 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 250 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 5.5 kW |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |











































